Stand O'Food 3

Windows Phone için Fast Food İşletme Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 113 MB
  • Version 1.4.1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Stand O'Food 3; Windows Phone tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, Tinseltown çevresinde fast food restoran zincirleri kurarak işletmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

Stand O'Food 3; Windows Phone tabanlı cihazlarınızda oynayabileceğiniz, Tinseltown çevresinde fast food restoran zincirleri kurarak işletmeye çalışacağınız oldukça eğlenceli bir mobil oyundur.

Tamamen ücretsiz olarak Windows Phone cihazlarınıza yükleyerek oynayabileceğiniz oyunda, şef Ronnie ve Nikki ile birlikte 25 adet restoran ile birlikte müşterilerinize en mükemmel hizmeti vermelisiniz. Ancak bu o kadar kolay olmayacak. Zira Mr. Torg size bir çok ebgel çıkarıyor. Mr. Trog ile mücadele ederek restoranlarınızı en iyi şekilde yönetmelisiniz. Hızlı ve tempolu oyun yapısına sahip oyunda 5 ayarlama, 12 bonus düzeyleri, 75 zorlu seviye bulunuyor. Ayrıca müşterilerinize hizmet vereceğiniz 25 restoran bulunmakta.

Stand O'Food 3 oyunu içerisinde; Farklı çeşitlerden oluşan menüler, 18'den fazla özel sos ile 90 farklı tarif, Uzman statüsünü elde etmek için kazanmanız gereken 33 başarım, Oyun Merkezi desteği, İtalyanca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Rusça, Portekizce Brezilya İngilizce, Fransızca, Korece, Çince, Japonca dil desteği gibi bir çok özellik bulunuyor.

Fast Food seven oyun severler için özel olarak geliştirilmiş, kendi Fast Food işletmelerinizi kurarak en iyi şekilde yönetmeye çalışacağınız ve müşterilerinize hizmet vereceğiniz oldukça eğlenceli Stand O'Food 3 oyununu denemelisiniz.

Daha Fazla Göster
Stand O'Food 3 indir